Hakkımızda

Firmamız 1979 yılında "Plastik Galvano Sanayi" adıyla kurulmuş olup ABS üzerine elektro kaplama alanında ülkemizdeki ilk temsilcileri olmuştur. Merkezi İzmir’de bulunan şirketimiz kurulduğu yıllarda sadece krom kaplama yapabilmekteyken aradan geçen süre içinde geliştirilen kaplama çeşitlerini bünyesine katarak renk çeşitliliği arttırmıştır. Halen firmamızda krom, saten nikel, mat krom, yarı parlak nikel, micropourous nikel kaplamalar yapılabilmektedir.

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 4900 m2 arazi üzerinde 2350 m2 kapalı alanda Full Otomatik kaplama hattımızla sektörün en büyük tedarikçilerinden olmanın gururu ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Çözelti analizleri periyodik olarak laboratuvarımızda yapılmakta olup doğabilecek sorunlar daha oluşmadan önlenmektedir.

PGS bulunduğu konum, firma ilişkileri ve organizasyon kabiliyetiyle çok esnek üretim potansiyeli ve kapasitesine sahiptir. Müşterilerin taleplerine göre işi operasyon bazında uygun firmalar arasında dağıtıp, kontrolünü yaparak iş organize edebilmekte ve baştan sona yükünü hafifletmektedir.

Firmamız kaliteyi ilke kabul etmiş, kendi dallarında uzman yönetici ve personeliyle sizlere her zaman hizmet vermeye devam edecektir.

© 2014 | PGS Plastik Ltd. Şti.